Napsali o nás

Šnebergerovi

Pobyt ve Vašem apartmánu č 822 proběhl k naší plné spokojenosti. Ap je prostorný, dobře vybavený a hezky zařízený. Ocenili jsme i výborné řešení úložných prostorů na sportovní vybavení. Velice bychom chtěli pochválit pana správce, který se o nás výborně postaral a ve všem nám bez odkladu vyhověl.

Určitě se rádi vrátíme a již nyní všude mezi příbuznými a známými vychvalujeme.....

 

Marian Cvrkal

U Vás se nám velmi líbilo a i přes extrémní vedra byl pobyt u Vás příjemným relaxem (absolutní klid a v noci nádherná tma a šumavský vzduch). Apt. vkusně a velmi dobře zařízen a udržován. Byli jsme již několik zim na lyže v Lipně nad Vltavou a Váš apt. je excelentní a to i ve srovnání s apt. obdobného typu v Holandsku, kde jsme byli již také asi 5x na kola). Komunikace s paní Okřinovou k příjezdu i odjezdu byla perfektní.

 

Michaela Trávníčková

S ubytováním ve Vašem apartmánu jsme byli nadmíru spokojeni, je vybaven vším, co si lze přát. Příjemně mě překvapila i nabídka možné četby, s tím jsem se doposud v ubytování apartmánového typu ještě nesetkala. Praktická je i možnost zaparkování přímo před apartmánem na vyznačeném  místě.

 

Přibylová Jana

Jinak ještě jednou děkujeme, moc se nám u Vás líbilo. Byly to asi nejlíp zařízené apartmány, co jsme kdy v Čechách bydleli.

 

Lucie Halbichová

Ubytování bylo perfektní, čisté a vkusně zařízené, z tohoto pohledu naprostá spokojenost! Já osobně jsem byla ráda hlavně za kvalitní matrace v postelích... Jediné, co bych ještě uvítala, protože máme druhé dítě dost malé, jsou zábrany na schody - ideálně nahoře i dole... abychom nemuseli malého pořád hlídat, zda neutíká a neskutálí se nám :-). Jinak jsme byli velmi spokojení, i lokalita je super, takže myslím, že se jistě ještě vrátíme :-).

 

Jitka Šochmanová

Děkujeme Vám za příjemně strávený pobyt ve Vašem apartmánu. Apartmán byl opravdu krásný, moderně vybavený a musím říct, že nás mile překvapilo vybavení kuchyně včetně ostrých nožů. Řekla bych, že to byl opravdu jako náhradní domov, jen trochu zmenšený ;-)

 

Renáta Latová

Apartmány jsou bezchybné, takto vybavený apartmán jsem ještě na našich cestách nezažila. Za nás veliká pochvala a jen tak dál.

 

Pavlína Valentová

Apartmány Nova Lake jsou prostě krásný. Jezdíme v zimě často do zahraničí (Rakousko) a už jsem si zvykla na nějaký standard. Jsem ráda, že už to najdeme i u nás. Apartmány jsou nové, útulné a stylově a pěkně vybavené. Nic nám nechybělo. Lokalita je ideální, na kraji Nové Pece, je tam klid a hned vedle obora s jeleny. Pohádkové. Určitě jsem tu nebyla naposled.

Martin Huf

Krásné nově vybavené apartmány, čisto. Klidná lokalita, kousek od apartmánu obora s jeleny. Byli jsme moc spokojeni, přijedeme zase.